• (0286) 566 98 75
 • 0541 566 9875
 • info@idoldilokulu.com
İş İngilizcesi Özel Dersleri,

İş İngilizcesi kursu ve iş ingilizcesi eğitimi ile güncel iş hayatınızda karşılaştığınız problemleri ortadan kaldırmaya ne dersiniz? İş ingilizcesi kurs içeriği, iş hayatında gündelik ihtiyaçlarınız baz alınarak, eksikliklerinizi gidermeye yönelik sunulan programlardır. İş ingilizcesi eğitimi ile ingilizcenizi hızlı bir şekilde ilerletebilrisiniz. Anadili İngilizce olan deneyimli (native speaker) eğitmenlerimiz eşliğinde iş ingilizcesi kurs programına şimdi başlayın, kısa sürede eksikliklerinizi tamamlayın.

Genel İngilizce seviyenizin iyi olması veya yurtdışı tatillerinde akıcı bir şekilde konuşuyor olmanız, iş hayatında karşılaştığınız durumlarda zorlanmayacağınız anlamına gelmez. Sunum, finansal raporlama, telefon görüşmeleri, iş mülakatları, uluslararası toplantı ve fuar katılımları öncesinde iş İngilizcesi kurs programlarımıza katılarak, kendinizi doğru  ve güvenle bir şekilde ifade edebilirsiniz. İş ingilizcesi kursu becerilerinizi ilerleterek, yabancı müşteriler ve/veya yabancı çalışma arkadaşlarınız ile daha iyi bir iletişim sağlayabilir ve gelecekte ingilizce konuşulan ülkelerde kendinize yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz.  

Birebir özel iş ingilizcesi eğitim programları ve online iş ingilizcesi kursu her seviyede İngilizce dil bilgisine sahip yöneticiler için tavsiye ediyoruz.

Online İş İngilizcesi Kursu - Özel Ders

Kariyerinde ilerleme kaydetmek isteyen herkes için iş ingilizcesi becerilerini ilerletmek oldukça önem taşır. İş ingilizcesi bilginizi doğru ve etkin bir şekilde kullanmak size birçok kapıyı açar ve yeni kariyer fırsatları oluşturur. Zoom platformu üzerinden sunulan online iş ingilizcesi eğitim programlarımız ile email yazımı, sunum, finansal raporlama, yeni iş mülakatı, iş toplantıları ve müzakere, telefon görüşmeleri, online konferanslar gibi bir çok önemli alanda yaşadığınız problemleri çözüme ulaştırabilirsiniz. Native speaker eğitmenler tarafından sunulan online iş ingilizcesi özel dersleri tamamen ihtiyaç duyduğunuz noktaya ve ingilizce seviyenize göre hazırlanır. Online iş ingilizcesi kursu programının kalitesini test etmek için şimdi ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz. Ücretsiz deneme dersine katılmak için hemen bilgi istek formunu doldurunuz.

 

 

 

Online İş İngilizcesi Kursu Paket Fiyatları

Aşağıdaki iş ingilizce kursu paketlerinden bir tanesini seçebilirsiniz. Daha uzun süreli online iş ingilizcesi eğitim paketleri ve şirketlere özel online ingilizce eğitim paketlerine ihtiyaç duyuyorsanız hemen İdol yabancı  merkezimizle irtibata geçiniz. 0286 566 98 75

24 ders= 3600 TL

48 ders= 6000 TL

*Online iş ingilizcesi eğitimlerinde her bir ders 30 dakikadır.

Online İş İngilizcesi kursuna katılarak hangi becerileri elde edebilirim? 

 • Sunum
 • Mülakat
 • Toplantı / Online Konferans
 • Finans
 • Pazarlama
 • Liderlik
 • Yönetim
 • İş İngilizcesi İletişim teknikleri

Online İş İngilizcesi özel ders programlarını neden tercih etmelisiniz?

İhtiyacınıza özel hazırlanmış programlar sayesinde kısa zamanda ilerleme kaydedin. Özellikle online ingilizce konuşma kabiliyetinizi ana dili ingilizce olan eğitmenler ile pratik etmeniz aşağıdaki durumlarda kendinize güvenmenizi sağlar. Üstelik uygun maliyetli olan bu iş ingilizcesi programlarını size özel gün ve saatlerde alabilirsiniz.

 • Önemli bir toplantıya hazırlanmak
 • Online konferans, online seminer veya online toplantı katılımı öncesi İngilizce iletişim becerilerinizi geliştirmek
 • Zayıf olduğunuz alanlarda iş ingilizcesi kelime bilginizi arttırmak
 • İş telefon görüşmelerinde düşüncelerinizi karşı tarafa doğru ve akıcı bir şekilde aktarabilmek

Yüz yüze İş İngilizcesi Kursları - Özel Ders

İstanbul içerisinde ikamet eden kişiler Nişantaşı merkezimizde veya kendi ofislerinde native speaker eğitmenlerden yüz yüze eğitim alabilirler. İhtiyaç analizini takiben size özel olarak sunulacak ingilizce eğitim programlarımız ile motivasyon kaybı yaşamadan ingilizcenizi hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz.  Şirketlere özel sunulan ingilizce eğitim paketlerimiz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yüz yüze İş ingilizcesi kursu fiyatları

20 saat özel ders = 6500 TL 

40 saat özel ders = 12000 TL 

* Yüz yüze iş ingilizcesi eğitimlerinde, her bir ders 60 dakikadır.

İş İngilizcesi kursuna katılmak istiyorum, ne yapmalıyım? 

Online İş İngilizcesi ve yüz yüze eğitim programlarından birine katılmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz

►Online bilgi istek formunu doldurun, biz sizi arayalım!

 

 

Başvuru Formu
Ödeme Tipi